Ремонт «мирноградського» мосту на стадії завершенняПоточний ремонт шляхопроводу біля станції «Нова» розпочався на початку літа і був виконаний у два етапи. Спочатку роботи тривали на проїзній частині в одному напрямку, а потім на смугах у зворотньому. 

Ремонт мосту виконують фахівці підрядної організації Перша українська дорожньо-будівельна компанія", яку було визначено переможцем у системі Prozorro.

Ремонт «мирноградського» мосту на стадії завершення, фото-1

На «мирноградському» мосту дорожники виконують останні етапи з вкладання та асфальтування  проїзної частини. Про це розповів заступник начальника Покровської МВА Олексій Стебель, зазначивши, що паралельно триває розробка проєкту щодо капітального ремонту мосту. 

Ремонт «мирноградського» мосту на стадії завершення, фото-2

«Вже проведено обстеження опорних конструкцій мосту, результати яких буде враховано під час написання проєкту виконання капітального ремонту.  Сподіваємось, що роботи розпочнуться вже наступного року. Зусилля Покровської МВА зосереджені на забезпеченні та покращенні комфорнтих умов життя всіх мешканців нашої громади. Тому відновлення проїзних доріг продовжується і у населених пунктах старостинських округів. Там тривають роботи з відсипки доріг доменним шлаком», - поділився Олексій Стебель.

Ремонт «мирноградського» мосту на стадії завершення, фото-3

Крім того, вже завершено великий обсяг робіт з ремонту вулиць Покровська. Не так давно дорожні роботи було завершено на вул. Прокоф'єва та Європейській. Зараз до ладу приводять проїзну частину на вул. Маршала Москаленка. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW