Допомога Незламним: у Чернігові з’явиться філія мерії БахмутуУ Чернігові з’явиться філія міськради Бахмуту, яка буде опікуватися ВПО, що переїхали з міста, яке, фактично, було знищено російськими окупантами.

На сесії, що відбулася 13 вересня, депутати Чернігівської міськради прийняли рішення, яким задовольнили прохання бахмутської мерії та виділили їй в оренду кабінет в одному з закладів на вулиці Самоквасова.

-На даний момент у нас 102 особи – тимчасові переселенці з Бахмута, тут, у Чернігові. Можливо, їх буде більше, - пояснив під час засідання в.о. мера Чернігова Олександр Ломако.

Оренда буде на пільгових умовах – лише за гривню на рік. Де факто, бахмутська мерія оплачуватиме тільки комунальні послуги.

Відповідно до пояснювальної записки до проекту за підписом начальника чернігівського міського управління культури та туризму Олександра Шевчука, приміщення в оренду надається:

-Для реалізації соціального проекту, спрямованого на задоволення суспільних потреб у збереженні та розвитку культурних традицій з урахуванням потреб та інтересів різних соціально-вікових груп жителів території Бахмутської міської територіальної громади, що вимушено переміщені та тимчасово перебувають у м. Чернігові

Це рішення підтримало 24 депутати. Отже, Бахмутська міська рада отримає приміщення у Чернігові.

Сєргєй Карась

Чернігівська медіа групаAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW