Будівництво сучасного комплексу з переробки сміття розпочнуть у Луцькому районіСьогодні між керівництвом Підгайцівської громади і ПП «Гігаджоуль» було укладено договір оренди землі

Підгайцівський сільський голова Юрій Семенюк та керівник ПП «Гігаджоуль» Крістіан Чернер 13 вересня 2023 року уклали договір строкової оренди землі, що дозволить розпочати нове будівництво сучасного комплексу з переробки та утилізації твердих побутових відходів у селі Пальче Підгайцівської громади.

Про це повідомляє Підгайцівська територіальна громада.

Договір укладено на довгострокову перспективу, а дохід від оренди щороку поповнюватиме місцевий бюджет на понад пів мільйона гривень.

Нагадаємо, що в Підгайцівській громаді впроваджеється проєкт «Нового будівництва сучасного комплексу з переробки та утилізації ТПВ», який передбачає спорудження за новітніми технологями полігону ТПВ, сміттєсортувального комплексу, допоміжних споруд.

Подібні комплекси успішно функціонують у Австрії, Німеччині, Польщі та інших країнах світу, вони будуються з дотриманням сучасних екологічних стандартів та вимог екологічної безпеки.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW