Три підприємства Донеччини отримали статус критично важливих для економіки та життєдіяльності областіТри підприємства Донецької області отримали статус таких, чия діяльність є критично важливою для економіки та життєдіяльності області.

Заявку на отримання статусу направили підприємства трьох галузей, передбачених постановою Кабміну: медицини, сільського господарства та сфери безоплатних послуг.Про ухвалу відповідного рішення на засіданні профільної комісії повідомив виконуючий обов'язки очільника Донецької обласної військової адміністрації Ігор Мороз.
"Статус критично важливих підприємств отримали Стоматологічна поліклініка у Костянтинівці, Центр надання соціальних послуг у Покровську і агрофірма "Єлизавета" з Іллінівської громади", - йдеться у повідомленні.
Мороз зазначив, що всі підприємств відповідають критеріям, встановленим Кабміном і "по суті є незамінними на своєму полі роботи у своїх громадах".
"Тепер ці підприємства будуть мати змогу зберегти своїх працівників в умовах війни і продовжувати обслуговувати жителів Донеччини", - додав в.о. Ігор Мороз.

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW