Артисти академічної хорової капели «Орея» взяли участь у поетичному короткометражному фільмі, — ВІДЕОАртисти академічної хорової капели «Орея» Житомирської обласної філармонії ім. Святослава Ріхтера, в рамках проєкту «Коло ФрАнка», взяли участь у поетичному короткометражному фільмі.

Про це повідомляє Житомирська обласна філармонія імені Святослава Ріхтера.

За участі відомих хоровиків у стрічці показано чотири музичні кліпи, пісні до яких написані на вірші Лесі Українки, Івана Франка та Степана Руданського. У сюжет фільму закладено наше сьогодення, яке переплітається з минулим і так голосно звучить у майбутнє.

Ідейний натхненник та автор проєкту Ігор Воєвуцький — екс-соліст гурту «Авіатор», почесний амбасадор Житомирщини в світі. Від початку повномасштабного вторгнення вступив до лав ТРО в рідному Житомирі, тривалий час займався волонтерством, продовжує допомагати армії й надалі.

«Завжди складно починати щось нове, але коли відчуваєш необхідність бути корисним країні і людям, йдеш за покликом серця — роби! Це буде історія про українців, про свідомих та вмотивованих. Історія, у якій минуле поєднається з сьогоденням, реальність із мрійливими фантазіями. Про культуру. Війну. Життя. Втрати. Пошуки. Про музику та про мистецтво», — каже Ігор.

Це важливий і необхідний проєкт, який дуже влучно змальовує силу духу і красу душі нескореного українського народу. Закриту презентацію для учасників зйомок і всієї команди заплановано на 22-ге вересня. Після того фільм та окремо пісні будуть в доступі на стрімінгах, а команда планує поїхати в промо-тур на підтримку проєкту.

Надалі вся інформація по проєкту буде на сторінках Ігоря Воєвудського:

  • Facebook
  • Instagram


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW