Будівницвто лікарні на місці недобудови на 3-й Слобідській: на якому етапі ця ідеяУ Миколаєві на місці недобудови на 3-й Слобідській, збираються будувати кластерну лікарню. Зараз втілення ідеї на підготовці документації.

Раніше голова ОВА Віталій Кім зазначав, що партнери з Казахстану, з чиєю допомогою вдалось відбудувати зруйнований ракетою травмпункт, розглядають можливість будівництва лікарні на місці недобудови в районі 3-ї Слобідської

Як пише 0512, у ході брифінгу, 13 вересня, очільниця міського департаменту охорони здоров'я Ірина Шамрай розповіла, що наразі завершується відпрацювання медичного завдання на чолі з робочою групою.

— Сьогодні нами на стадії завершення відпрацювання медичного завдання. Для цього відбулася поїздка минулого тижня на чолі з заступником міського голови до першого територіального медичного об’єднання Львова. Вони подивилися, як там повністю все облаштовано. Міське управління здоров’я створило робочу групу, яка завершує відпрацювання. Вже зібрали всю інформацію, оформлюємо належним чином, далі будемо погоджувати в обласному управлінні охорони здоров’я. Думаю, до кінця тижня інформація вся буде направлена, — розповіла Ірина Шамрай.

Нагадаємо, що недобудований будинок лікарні вже багато років намагається взяти на баланс у міста ЧНУ ім. Петра Могили. Там хочуть відкрити університетську клініку. Але питання постійно провалюють на сесіях. 8 липня 2021 року депутати міськради вкотре провалили голосування з цього питання. Депутат Олена Кисельова повідомила, що депутати виїжджали на вказану адресу і заявила, що спочатку недобуд варто впорядкувати. Голова фракції ОП-ЗЖ Артем Іллюк заявив, що фракція голосувати за це питання не буде. У результаті "За" проголосувало лише 25 депутатів. У результаті рішення не було ухвалено.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW