Благоустрій територій та підготовка до зими: стан справ у Покровській громаді обговорили на апаратній нарадіСьогодні, 13 вересня під головуванням начальника Покровської МВА Сергія Добряка та за участі його заступників відбулась апаратна нарада, під час якої були розглянуті питання життєдіяльності громади.

Розпочалась нарада з приємної події - вручення почесної грамоти за високий професіоналізм та з нагоди Дня міста заступниці начальника Покровської МВА Олені Харчевній. 

Благоустрій територій та підготовка до зими: стан справ у Покровській громаді обговорили на апаратній нараді, фото-1

Далі у робочому процесі керівники громади оговорили всі сфери життєдіяльності громади. 

За словами Олексія Стебеля, комунальні підприємства міста активно готуються до осінньо-зимового періоду. На котельнях, насосних та теплотрасах триває ремонт обладнання, заміна внутрішніх мереж.

“Підготовка котелень і систем опалення - це важлива частина нашої роботи. Ми старанно працюємо над тим, щоб кожен мешканець громади взимку був з теплом у своїх домівках”, - підкреслив Олексій Стебель.

Комунальники Покровської ТГ продовжують займатися благоустроєм. Як розповів заступник начальника військової адміністрації Олексій Стебель, один із пріоритетів – ремонт та відсипання місцевих доріг, щоб забезпечити безпечний рух громадян. 

Благоустрій територій та підготовка до зими: стан справ у Покровській громаді обговорили на апаратній нараді, фото-2

До приходу зими готуються і заклади освіти у громаді, які на сьогодні функціонують у дистанційному форматі. Про це розповіла заступниця Маргарита Ідрісова.

“Працівники господарських груп активно здійснюють заміну систем опалення в навчальних закладах. Відбувається також опресування систем опалення, наразі вже виконано більшу частину робіт. Це дуже важлива робота, попри те, що поки діти в нашій громаді навчаються дистанційно”, - підкреслила Маргарита Ідрісова.

Обговорюючи медичну галузь, заступниця Маргарита Ідрісова зазначила, що медичний персонал працює в штатному режимі. Крім цього, з метою запобігання спалаху захворювання на грип, медики закликають мешканців заздалегідь подбати про своє здоров’я та своєчасно вакцинуватися від грипу. 

Заступниця Наталія Іваньо під час наради доповіла про допомогу мешканцям, а також вимушено переміщеним особам, які були евакуйовані до більш безпечних регіонів.

Благоустрій територій та підготовка до зими: стан справ у Покровській громаді обговорили на апаратній нараді, фото-3

“Наша громада завжди готова стояти пліч-о-пліч зі своїми мешканцями, які потрапили в складні життєві обставини через збройну агресію рф. Ми надаємо допомогу тим, хто втратив свої будинки та має потребу в підтримці. Це наш обов'язок як місцевої влади, і ми робимо все можливе, щоб допомогти цим людям знайти безпечний притулок в ці важкі часи”, - зазначила Наталія Іваньо.

У зв'язку з наближенням Міжнародного дня людей похилого віку, який відзначається 1 жовтня, в Покровській ТГ буде надаватися підтримка громадянам, старшим 90 років. Про це під час наради доповіла заступниця Олена Харчевна.

“Через воєнний стан процедура отримання одноразової грошової допомоги була спрощена. Виплата цієї допомоги буде здійснюватися через Управління соціального захисту населення. Для цього потрібно подати особисту заяву із зазначенням реквізитів поточного банківського рахунку або використовувати послуги поштових відділень. Нагадую, що останній день для подання документів для отримання матеріальної допомоги встановлено на 10 грудня поточного року”, - зазначила Олена Харчевна.

Благоустрій територій та підготовка до зими: стан справ у Покровській громаді обговорили на апаратній нараді, фото-4

Крім того, Олена Харчевна розповіла, що були розглянуті важливі механізми погашення заборгованості з заробітної плати та своєчасного надходження податків. Також були розглянуті питання підвищення рівня оплати праці, виконання законодавства про працю, а також забезпечення стабільних податкових та бюджетних надходжень та платежів.

Обговорення питань життєдіяльності громади на апаратній нараді націлене на те, щоб спільними зусиллями і плідною співпрацею усіх напрямків Покровської МВА досягти важливої мети - покращити якість життя наших мешканців і забезпечити добробут для кожного.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW