На Миколаївщині комбат відправляв підлеглих бійців працювати охоронцями на приватному підприємстві, - ФОТОНа Миколаївщині ДБР повідомило про підозру командиру батальйону однієї з військових частин, який направляв бійців працювати охоронцями приватного підприємства.

За даними слідства, командир батальйону віддав наказ трьом підлеглим військовослужбовцям працювати охоронцями на приватному охоронному підприємстві, з директором якого він був знайомий.

Своєю чергою бійці, працюючи охоронцями, продовжували майже півтора року отримувати заробітну плату за виконання завдань, пов’язаних з проходженням військової служби. Таким чином державі завдано збитків на понад півмільйона гривень.

Командиру батальйону наразі повідомлено про підозру у перевищенні військовою службовою особою службових повноважень. Санкція статті передбачає покарання до 10 років позбавлення волі.

фото ДБР

фото ДБР

Нагадаємо, працівники ДБР викрили масштабну схему заробітку на оформленні липових медичних довідок про непридатність до військової служби у Миколаївському обласному центрі психічного здоров’я.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW