Просто поставте склянку оцту в холодильник на ніч: легке рішення популярної проблеми, з якою ви точно стикалисяДля підтримки чистоти та гігієни, уникнення розвитку бактерій і цвілі холодильник потрібно хоча б раз на місяць ретельно чистити. Проте навіть при дотриманні цього правила ніхто не застрахований від появи в ньому неприємного запаху.

Щоб запобігти цьому або швидко та ефективно усунути проблему, портал santeplus пропонує геніальний лайфхак.

Як діє оцет, залишений у склянці в холодильнику

Оцет – це нетоксичний та екологічно безпечний засіб, відомий своїми очищувальними, відбілювальними і знежирювальними властивостями. Крім того, він здатен поглинати та нейтралізувати будь-які погані запахи. Тому склянка оцту, залишена на деякий час всередині холодильника, повністю позбавить від проблеми.

Однак перед застосуванням цього лайфхаку потрібно обов’язково спочатку навести лад в холодильнику та виявити джерело неприємного запаху. Для цього слід перевірити за терміном придатності, наявністю гнилі та цвілі. Також варто оглянути полиці та стінки холодильнику, щоб переконатися, що немає крихт та залишків їжі, не пролилися напої. Всі поверхні треба протерти.

Далі потрібно просто поставити склянку оцту на нижню полицю. Буде зручно зробити це на ніч. За період, поки холодильник не буде відкриватись, рідина вловить неприємний запах і повністю його усуне.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW