ДВС почала блокувати банківські картки українців за ухилення від мобілізаціїДержавна виконавча служба розпочала процедуру блокування банківських карток боржників, які порушили статтю 210 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення військового обов'язку та військової служби). Про це повідомив адвокат Олександр Потєшін, передає видання Новини.LIVE.

Що відомо

Згідно з висновком юриста, така практика є стандартною, коли постанова Територіальної військової комісії та Служби призову національної гвардії переходить у стадію примусового виконання через ДВС. Зазвичай, це стосується чоловіків, які ухилялися від призову.

Адвокат додав, що інформація про штраф за порушення цієї статті КУпАП буде відображатися в мобільному додатку "Дія", або представники ДВС самі принесуть його боржнику.

Варто зазначити, що стаття 210 КУпАП передбачає відповідальність за порушення військового обліку призовниками, військовозобов'язаними та резервістами. Зокрема й за те, що вони не стали своєчасно на військовий облік (протягом 7 днів). За таке порушення передбачений штраф у розмірі від 510 до 850 гривень.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW