Пропаганда окупантів на Запоріжжі вигадала фейк про виготовлення поляками мила з людського жиру українцівПредставники окупаційної влади у Запорізькій області не полишають спроб вигадувати нові і нові нісенітниці аби дискредитувати іноземні держави, які є партнерами України.  Цього  разу в топі став фейк щодо випуску етнічного мила "Lemberg" в Польші.

Представники окупаційної влади через телеграм-канал «Запорожский вестник» опублікували інформацію про те, що польський виробник косметики «Barwa Cosmetics» нібито випустив на ринок етнічне мило "Lemberg"

«Как оказалось, перед выпуском первых партий компания активно закупала человеческий жир из клиник пластической хирургии на западной Украине, в частности во Львове. Видимо, с этим и связано название продукта, сделанного в форме свиньи. Также Barwa Cosmetics запатентовал оригинальный вид продукта, и название «этническое мыло» теперь означает определенный состав. Любой другой производитель может использовать его только при соблюдении рецепта, который компания готова продать», - зазначається в дописі «Запорожского Вестника».

Звичайно, що вся ця історія від початку і до кінця є фейковою. Косметичний бренд родом з Польші «Barwa Cosmetics» відомий насамперед тим, що виготовляє органічну косметику і з 2004 року офіційно відмовився від використання тваринних жирів для свого мила і наразі всю продукцію виготовляє виключно на рослинних компонентах, про що зазначено на офіційному сайті компанії. До того ж ні на сайті, ні в соцмережах, ні в релізах ЗМІ не фігурувала інформація про запуск нового продукту ні зі схожою назвою, ні з хоч якось схожою формою.

Саме припущення, що клініки пластичної хірургії в Україні торгують людським жиром є недолугим, бо після ліпосакції залишки утилізують як медичні відходи, дотримуючись усіх правил безпеки. Ідея провести такий асоціативний ряд з милом та людським жиром, ймовірно, прийшла в голову пропагандистам, які педалюють ідею «нацистського режиму в Україні». Моторошні історії про варку мила із жиру людей– в`язнів концтаборів пішли саме з часів Третього рейху. В публікаціях 40-х років такі випадки описувалися, як масові в промислових масштабах, проте подальші дослідження фахівців продемонстрували, що вони не мають підтвердження, хоча жодним чином не нівелюють Холокост.

“Цей матеріал опубліковано за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.”AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW