У Львові відкрили виставку постерів до культових українських фільмівПонад тридцять сучасних ілюстраторів та дизайнерів переглянули візуальну промоцію сотні кращих українських фільмів.

У Львівському муніципальному мистецькому центрі (вул. Стефаника, 11) відкрився проект «Ре/Візія» ― 21 постер для культових фільмів нашої спадщини. Про це повідомила Львівська міська рада.

"Повномасштабна війна виступила потужним насильницьким каталізатором масової уваги до історії нашої культури, підштовхнула нас до прискіпливої ревізії культурного спадку. В цьому контексті особливий інтерес представляє українське кіно, як мистецтво ключове для творення і відображення національної ідентичності, як своєрідний вияв суспільної пам’яті. Саме пошук нової оптики для вивчення та популяризації української кіноспадщини привів до створення цього проєкту", ― розповідаю ініціатори "Ре/Візії".

В експозиції представлені не просто окремі ілюстрації, а постери до визначних українських фільмів, створені сучасними українськими митцями та мисткинями, дизайнерками та дизайнерами, шрифтарями та шрифтарками. Усі плакати пов’язані спільним задумом і протягують нитку тяглості від 20-х років ХХ сторіччя до 2020-х. Вибір фільмів зроблений на основі рейтингу «100 найкращих фільмів в історії українського кіно» від Довженко-Центру, і також охоплює майже усе сторіччя.

Виставка триватиме до 10 жовтня. Щодня з 10:00 до 21:00.

Організатори: Фестиваль сучасної культури ПОРУЧ та онлайн-музей шрифтової спадщини Одеси "Літери в місті". Куратори — "Літери в місті".

Читайте також: У Львові міськрада шукає, хто відповідатиме за історичне середовище міста, - ВІДЕОAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW