Закарпатський центр екстреної меддопомоги передав військовим 6 автівокЗакарпатський територіальний центр екстреної медичної допомоги передав 6 автомобілів.

Чергову партію спеціалізованих автомобілів передав Закарпатський територіальний центр екстреної медичної допомоги Закарпатської облради для наших військових. 6 автівок з повним комплектом необхідного медичного устаткування рятуватимуть життя наших захисників та цивільних.

«Ми з перших днів війни допомагаємо ЗСУ. Тримаємо медичний фронт — тут, у тилу. Маємо робити все можливе і неможливе, щоби наші воїни отримали все необхідне для захисту України. З 24 лютого 2022 року наш заклад передав для потреб військових 25 автомобілів», – розповідає в.о. директора КНП «ЗТЦЕМД» ЗОР Фома Білинець.

Автомобілі обладнані всім необхідним для надання медичної допомоги. Одне з авто – високопрохідний Toyota Land Cruiser.

«Це ідеальне авто для фронту, – розповідає Іван Русин, головний сержант другого відділу центру комплектування та соціальної підтримки. Простий дизель, не потребує спеціалізованого обслуговування, безвідмовно працює як в спеку, так і мороз. Легендарне надійне авто і найкращий автомобіль для критичних умов. Побільше б таких на фронт».

У сучасній війні авто на передовій не менш важливе, ніж зброя. Ці автомобілі врятують не одне життя.

Пресслужба Закарпатської облради

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW