Укриття, ланч-бокси, укомплектація шкіл: як почався навчальний рік у ДніпріВ Україні освітній процес через повномасштабне вторгнення рф змінився. Проте цьогоріч батьки учнів змогли Дніпра обрати форми навчання: змішану (онлайн та офлайн), дистанційну чи індивідуальну.

Про це повідомляє сайт 056 з посиланням на міськраду Дніпра.

У НВК № 99 із 1048 учнів 450 обрали змішану форму, інші навчаються дистанційно. До того ж заклад прийняв учнів із школи № 40. Для них департамент гуманітарної політики організував трансфер – підвезення автобусом.

«Для цих учнів ми виділили класи, де вони можуть навчатись. Крім цього, в укритті для них є окремі приміщення. Також всі інші організаційні питання ми вирішили. У цілому процес навчання в нас триває лише в першу зміну.

Щодо харчування, то діти 1-4 класів, а також діти пільгових категорій харчуються коштом міського бюджету. Тож у нас на сьогодні харчується 254 учні. Для них запропоноване чотиритижневе меню, яке затвердила Держпродспоживслужба. Дітям перейти від домашнього харчування до шкільного досить важко, але ми намагаємось зробити все, аби кожному було смачно», – розповів директор КЗО «НВК № 99» ДМР Володимир Гончаров.

Він нагадав, що у Дніпрі цьогоріч впровадили кейтерингові послуги. У школи привозять ланч-бокси, аби у разі повітряної тривоги вони могли поїсти в укритті.

Кожен клас харчується у різний час. Якщо немає повітряної тривоги, то діти харчуються у їдальнях, а якщо сигнал лунає, то ланч-бокси спускають в укриття. Меню – чотиритижневе та розроблене за віковими особливостями.

Цьогоріч у Дніпрі до першого класу пішли 7 759 учнів. До одинадцятого – 5 148. Із них 53 % дітей обрали змішану форму навчання, решта долучилась до навчання дистанційно або обрала індивідуальну форму.

Щодо укриттів, то вони облаштовані у 116 навчальних закладах Дніпра. Усі вони мають акти від ДСНС та облаштовані всім необхідним. Решта шкіл навчається у тих закладах, де укриття є. З них учнів трьох навчальних закладів на заняття возять автобусом, адже їм логістично важко добиратись туди самостійно.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW