У Полтаві на Каштановій алеї встановлять щити з інформацією про загиблих на війні військових11 вересня відбулася перша робоча зустріч, під час якої обговорили реалізацію проєкту "Полтава пам'ятає героїв". Проєкт передбачає розміщення на Каштановій Алеї інформаційних щитів про загиблих Захисників та Захисниць Полтавської громади. Розміщуватимуть щити по хронології, починаючи з 2014 року.

Про це повідомили у пресслужбі Полтавської міськради.

У Полтаві на Каштановій алеї встановлять щити з інформацією про загиблих на війні військових, фото-1У Полтаві на Каштановій алеї встановлять щити з інформацією про загиблих на війні військових, фото-2

"Створимо робочу групу, до якої ввійдуть всі бажаючі. Необхідно разом розробити Положення про проєкт та макети інформаційних щитів. Вони мають бути виготовлені з якісного матеріалу, щоб не вигорали та не боялися дощу і морозів", - зазначила секретар міської ради Катерина Ямщикова.

За словами першого заступника міського голови Валерія Пархоменка, перші щити встановлять вже цього року.

"Необхідно також зробити планування території. Встановити відеокамери, які охоплюватимуть всю Алею. А також зробити освітлення для інформаційних дошок", - відмітив Валерій Пархоменко.

Своїми баченнями щодо майбутніх інформаційних щитів та інтерактивної дошки, яка знаходиться у парку Котляревського поділилися депутати міської ради Оксана Дрюк та Вадим Ямщиков, а також представники громадських організацій сімей загиблих Героїв.

Проведення наступної зустрічі планується у понеділок в приміщенні міської ради.

Нагадаємо, Полтава попрощалася із Героєм України Андрієм Орловим.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW