Термін дії тимчасового захисту в Греції змінився: скільки можуть перебувати в країні українціУ Міністерстві міграції та притулку Греції повідомили, що ухвалено рішення про продовження дії захисту для українців до 4 березня 20024 року.

В опублікованому міністерством повідомленні йдеться про те, що термін дії посвідки на проживання за тимчасовим захистом, що закінчився 4 вересня 2023 року, автоматично продовжується ще на шість місяців.

Відомо, що станом на вересень 2023 року Греція надала притулок 25 тисячам українців. Усі українські громадяни, які втекли від війни, в Греції мають право на тимчасове житло в пункті приймання в Сінтікі, а також можливість отримувати державну освіту та медичну допомогу.

Необхідно зазначити, що ті українські біженці, які вже мають дозвіл на тимчасове проживання в країні, продовжувати його не повинні - це буде зроблено автоматично.

Нагадаємо, що 21 серпня в Греції проходив самі, на якому був присутній і Президент України Володимир Зеленський. Присутні на заході глави одинадцяти країн Балканського півострова підписали спільну Афінську декларацію на підтримку України.

Крім того, є дані про те, що грецький виробник зброї Hellenic Defence Systems наразі проводить секретні переговори з іншими виробниками озброєння. Обговорюється спільна участь у програмі з виробництва снарядів для поповнення запасів Європейського Союзу і допомоги Україні.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW