Допомога чи SMS шахрайство: аферисти викрали у буковинки 22 тисячі гривеньБуковинка втратила кошти через SMS шахрайство.

На Буковині 37-річна жителька села Луковиця звернулась до поліції через шахрайські дії. Вона розповіла, що отримала СМС-повідомлення від, як їй здавалося, міжнародної організації.

Про це повідомляє поліція Чернівецької області.

У ньому йшлось, що вона має право на додаткову соціальну допомогу. Буковинка перейшла за посиланням, щоб отримати детальнішу інформацію. На сайті вона ввела номер свого мобільного та останні чотири цифри банківської картки. 

Далі вона отримала повідомлення, що 22 тисячі гривень перерахували з картки, на якійсь невідомий рахунок.

Будьте в курсі головних новин першими, слідкуйте за нами в Telegram.

Цей випадок нагадує нам про масштаби й потенційні ризики, що супроводжують використання цифрових технологій, адже ніхто не є до кінця захищений від такого роду злочинів.

Поліцейські внесли відомості про цей випадок до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Поліція закликає довіряти лише офіційним сайтам установ та організаціям, які займаються виплатою допомоги. Правоохоронці наполегливо закликають громадян пам'ятати про важливість дотримання всіх необхідних заходів безпеки при використанні цифрових сервісів, особливо тих, що вимагають введення конфіденційної інформації. Також вони просять ніколи не вводити вашу конфіденційну інформацію, яка стосується ваших банківських рахунків на підозрілих сайтах. 

Читайте також:

  • Шахрайство на криптовалюті та дзвінки від “псевдооператорів”: буковинців обманули на 86 тис. гривень
  • На довірі заробляють шахраї: чернівчанка після дзвінка від "банкіра" втратила 17 тис. гривень


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW