Мешканець Буштина угнав авто односельця і потрапив на ньому у ДТПНа лiнiю «102» надiйшло повiдомлення вiд жителя селища Буштино Тячiвського району про зникнення його автомобiля марки «Ford Connect». Про це iнформують в ГУ НП України у Закарпатській області.

Правоохоронцi поспiлкувалися iз заявником та встановили, що ввечерi вiн припаркував автiвку бiля свого будинку та вiдiйшов буквально на кiлька хвилин. Коли повернувся, транспортного засобу вже не було.

Слiдчi та оперативники опрацювали мiсце подiї та записи з найближчих камер спостереження.

Полiцейськi знайшли викрадений автомобiль у селi Данилово, сусiднього Хустського району. На автiвцi були механiчнi пошкодження, характернi для ДТП.

Згодом полiцейськi встановили i причетного до угону – ранiше судимого за майновi злочини 28-рiчного односельця потерпiлого. Вiдносно нього наразi в судi на розглядi перебуває кiлька кримiнальних проваджень щодо вчинення злочинiв, серед яких вже є заволодiння чужим транспортним засобом.

Оперативники кримiнальної полiцiї швидко затримали пiдозрюваного та помiстили до iзолятора тимчасового тримання.

Його дiї слiдчi квалiфiкували за ч. 2 ст. 289 Кримiнального кодексу України. За скоєне фiгурантовi загрожує до восьми рокiв позбавлення волi з конфiскацiєю майна або без такої.

Досудове розслiдування у справi триває.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

Також читайте: Поліція Виноградова затримала групу зловмисників, які викрали з будинку місцевого жителя 32 тисячі євроAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW