Світлина дня: як миколаївські нацгвардійці вчились надавати першу допомогу чотирилапим захисникам, - ФОТОНацгвардійці пройшли курс першої медичної допомоги для чотирилапих захисників.

Як пишуть у Нацгвардії, на службових собак покладено великий спектр завдань у тилу і на передовій.

Читайте також: Домедична допомога: чому цивільним важливо знати базу та вміти користуватись аптечкою.

Чотирилапі захисники допомагають у пошуку постраждалих під завалами, беруть участь у розмінуванні, патрулюють вулиці та несуть службу на блокпостах, перевіряють людей та транспорт на наявність вибухонебезпечних речовин та заборонених предметів.

Під час виконання службово-бойових завдань завжди існує ризик отримання пошкоджень. Собака може порізати лапи й тіло, отримати опіки, або ж поранення від вибухів чи куль. Тому, одна із важливих навичок гвардійців – вміти швидко та якісно надати ветеринарно-медичну допомогу.

“Собака, це наш бойовий товариш, вона вірний помічник, суперслух та супернюх. З початком повномасштабного вторгнення завдань стало набагато більше, вони стали складними та більш небезпечними. Саме тому, наше завдання, докласти максимальних зусиль для порятунку життя свого пухнастого товариша, з яким пліч-о-пліч кожен день. Ми щоденно на власні очі бачимо, які нещастя приносить війна, тому надважливо кожному з нас вміти надати першу медичну допомогу як собі, так і тим, кого приручили”, – зазначив гвардієць кінолог Володимир.

На тренуваннях бійці виконують вправи за посібником “Рекомендації з тактичної бойової допомоги собакам Canine/K9 Tactical Combat Casualty Guidelines" та вчаться швидко виконувати перев’язку голови, лап та накладати бандаж, у випадку обстрілу або надзвичайної події.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW