"45 000 грн зарплати на місяць": з'явилася дуже вигідна робота для українців, які шукають вакансії із соцпакетомВ Україні деяким слюсарям-ремонтникам готові платити по 50 тисяч гривень щомісяця. При цьому передбачений повний соцпакет.

Як інформує "Апостроф", про це свідчить інформація одного з кадрових порталів.

Як зазначається, йдеться про роботу на такій посаді під час військової служби за контрактом у Збройних силах України.

Серед переваг проходження військової служби за контрактом - грошове забезпечення стартує від 20,3 тис. грн. При цьому можливі щомісячні додаткові винагороди за безпосередню участь в обороні країни 30 тис. грн; 50 тис. грн та 100 тис. грн.

Також щороку виплачують одноразову матеріальну допомогу на оздоровлення в розмірі місячного грошового забезпечення, одноразову матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових потреб (якщо є підстави).

Окрім того, військовим виплачують одноразову допомогу за укладання першого контакту від 20 тис. грн. Військовим солдатського, сержантського і старшинського складу передбачена грошова компенсація за винайм житла.

Соціальні гарантії:

збереження робочого місця, середнього заробітку на підприємствах та в компаніях будь-якої форми власності під час проходження служби за контрактом (в особливий період);

безплатна медична допомога військовому та членам родини, санаторно-курортне лікування;

щорічна відпустка на 30-45 календарних днів зі збереженням зарплати;

вищі пенсії від звичайних та можливість їх отримання за вислугою років, зокрема за стажем (25 років стажу із них не менше 12 років і 6 місяців служби);

можливість здобуття вищої освіти за рахунок держави без відриву від служби.

Запрошують чоловіків без фізичних вад 21-45 років.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW