В Запоріжжі невідомі пошкодили пам’ятний простір на честь загиблих воїнів «Прапорець пам’яті», - ФОТОВ Запоріжжі невідомі пошкодили пам’ятний простір «Прапорець пам’яті», що розташований у самому центрі міста – на Майдані Волі. Вандали вирвали прапорці з іменами загиблих у війні проти росії захисників, забрали їхні фото, перевернули лампадки.

Про це повідомляє 061.

Пошкодження пам’ятного простору помітила сьогодні Ірина, дружина загиблого захисника України.

- Я сьогодні прийшла, була тут поряд по справах, підійшла до простору і побачила це жахіття. В мене злість, обурення... Це неповага до наших рідних, які захищали нас від цієї нечисті, а ця нечисть у нас в Запоріжжі знаходиться. Треба їх знайти і вони повинні понести покарання, - каже Ірина.

В Запоріжжі невідомі пошкодили пам’ятний простір на честь загиблих воїнів «Прапорець пам’яті», - ФОТО, фото-1

Організаторка пам’ятного простору «Прапорець пам’яті» Ярина Геращенко повідомила, що зникли 20 фотографій. Вона звертається до тих, хто пошкодив простір з проханням повернути на місце портрети загиблих.

- Сьогодні дружина загиблого військовослужбовця Ірина подзвонила і повідомила про те, що наш пам’ятний простір було пошкоджено. Були зламані прапорці, були витягнуті вони просто по-вандальськи. Фотографії загиблих були також просто вирвані, де вони зараз ми не знаємо. Дуже важко зараз підібрати якісь слова, адже це пам'ять загиблих і хто взагалі наважився зробити таке. Мене всю трясе, - ділиться Ярина.

На місце події викликали поліцію.

Простір «Прапорець пам’яті» започаткували у травні цього року дружини бійців, загиблих в російсько-українській війні. На честь своїх рідних вони втановили прапорці і портрети, щотижня приходили сюди вшанувати пам’ять захисників. На просторі було близько 200 прапорців. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW