У скільки оцінюють збитки, задані росією Україні: прем'єр-міністр назвав приголомшливу сумуУкраїна, зазнавши руйнувань унаслідок вторгнення росії на своїй території, стоїть перед величезним викликом відновлення економіки та інфраструктури. За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, масштаби збитків, завданих рф, оцінюють в $411 мільярдів. Про це він повідомив під час виступу на Ялтинській європейській стратегії у Києві.

У скільки оцінили збитки, завдані росією Україні

Україна вже вклала 60 мільярдів гривень у різні ініціативи, пов'язані зі відновленням житла та критичної інфраструктури.

Під час виступу на Ялтинській європейській стратегії у Києві, Денис Шмигаль підкреслив важливість відновлення України за принципом "build back better". Цей підхід передбачає не просто відновлення зруйнованого, а й покращення економічної інфраструктури та соціальних систем країни. Прем’єр-міністр наголосив на важливості великих бізнес-проєктів і проєктів державно-приватного партнерства як інструментів відновлення.

Проте, відбудова України зумовлює не лише внутрішні зусилля. Посадовець наголосив, що росія повинна бути відповідальною за завдані шкоди. З цією метою Україна разом із міжнародними партнерами працює над створенням спеціального компенсаційного механізму. Він має забезпечити можливість отримання коштів, необхідних для відновлення української економіки та інфраструктури, і визнання відповідальність рф за свої дії.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW