Випадки корупції в Україні не стосуються грошей та зброї партнерів – ЗеленськийПрезидент Володимир Зеленський запевняє, що випадки корупції, які виявляють в Україні, не пов’язані з міжнародною допомогою – грошима чи зброєю від партнерів.

Про це він сказав в інтерв’ю CNN, повна версія якого опублікована Офісом глави Української держави.

«Усі ці випадки не пов’язані з допомогою від наших партнерів. Тобто йдеться не про зброю наших партнерів, не про гроші на зброю, не про гроші для бюджету, щоб виплачувати пенсії, соціальну підтримку тощо. Це інші справи, це не про партнерів», – відповів Зеленський на репліку журналіста щодо виявлення випадків корупції в Україні, через які, в тому числі, було звільнено міністра оборони.

Зеленський також підкреслив, що наразі все, що належить до правосуддя й справедливості в Україні, є дуже чутливим питанням для людей, адже триває війна, і українці борються за цінності.

На уточнювальне запитання, чи здатен він здійснити ті зміни, аби унеможливити корупцію, глава держави відповів: «У мене немає іншого вибору. Тут у мене немає альтернативи, і я її не хочу. Ми не хочемо мати жодних компромісів із будь-якими не тільки корумпованими людьми, а навіть із думками про це».

Як повідомлялося, 5 вересня Верховна Рада звільнила Олексія Резнікова з посади міністра оборони, який очолював міністерство з листопада 2021 року.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW