Сумська область: ситуація з надзвичайними подіями за тижденьЗа минулий тиждень на території області зареєстровано 64 небезпечних події. На пожежах 1 людину травмовано, випадків загибелі не зареєстровано. Вогнем знищено та пошкоджено 20 будівель та 5 одиниць автотракторної техніки.

Пожежно-рятувальними підрозділами Сумщини здійснено 93 оперативних виїзди. Під час ліквідації пожеж врятовано 32 будівлі, матеріальних цінностей на загальну суму 2 млн. 357 тис. грн.

Як свідчить статистика, значна частка пожеж припадає на житловий сектор. Для запобігання таким випадкам будьте відповідальними у дотриманні правил пожежної безпеки у побуті!

Інша небезпека - пожежі в природних екосистемах, які вкрай важко виявити у початковій стадії, а тому дуже швидко вони можуть перетворитись у масштабні. Застерігаємо, будьте обережні з вогнем, не спалюйте суху рослинність та не розводьте багаття на відкритих територіях. При виявленні ознак пожежі у природних екосистемах негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером «101»!

ГУ ДСНС України у Сумській області

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inuaAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW