Чому потрібно міняти зубну пасту і як часто це робити: ці рекомендації здивують багатьохНе всім відомо, що регулярно змінювати потрібно не тільки зубну щітку, а й пасту. Тривале користування однією й тією самою зубною пастою може зашкодити здоров'ю зубів. Про це та інші рекомендації, на які зважають далеко не всі люди, розповіли лікарі-стоматологи, інформує Ukr.Media.

Як зазначили дантисти, на чистоту зубів не впливає збільшення кількості зубної пасти. Тому використання товстої смужки пасти за розміром зубної щітки, як це ми можемо побачити у рекламі, не є правильним.

З медичної точки зору, така кількість пасти на одне використання не потрібна. Навпаки, через надмірну її кількість процес чистки зубів буде менш ефективним, адже щітка при цьому розм'якшується. Оптимальна кількість – розміром з горошину.

При виборі зубної пасти слід звертати увагу на її склад. Якщо немає серйозних стоматологічних проблем, для використання підходить майже будь-яка паста. Відмовитись слід лише від дешевих варіантів, які часто містять карбонат кальцію – грубий абразив, який пошкоджує емаль.

Незалежно від складу та марки пасти, її не можна використовувати довго. Змінювати її треба одразу після закінчення тюбика, тобто кожні 1-1,5 місяці. Якщо цього не робити і користуватися однією і тією ж пастою протягом тривалого періоду, відбувається звикання, і вона перестає ефективно діяти.

У разі використання зубної пасти, що містить активні компоненти, наприклад, відбілювальні, антибактеріальні, її слід чергувати з нейтральною. Стоматологи рекомендують мати одразу два види пасти і користуватись тією, що містить спеціальні речовини, приблизно два-три рази на тиждень.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW