Закарпатець планував незаконно доставити громадян до Угорщини через ТисуЗакарпатця, який планував переправити до Угорщини трьох своїх земляків та жителя Сумщини затримали учора ввечері на околиці села Вилок прикордонники Мукачівського загону.

Під час ідпрацювання інформації про можливий незаконний вчинок, співробітники оперативно-розшукового відділу разом з прикордонним нарядом з відділу "Вилок" зупинили мікроавтобус "Форд", який рухався на відстані 500 метрів від кордону. За кермом транспортного засобу перебував 28-річний громадянин України.

У салоні автомобіля, крім водія, перебували четверо чоловіків призовного віку.

Згідно з виявленою інформацією, водій "Форда" мав намір переправити чотирьох своїх "пасажирів" до Угорщини. Згідно з попередньою угодою, переправник мав отримати грошову винагороду у розмірі трьох тисяч доларів з кожного з них за підвезення до кордону. Після цього "клієнти" мали самостійно вплав перетнути Тису серед ночі.

Кошти за незаконні послуги закарпатець мав отримати лише у випадку успішного подолання горе-втікачами невідомої для них водойми, у водах якої вже потонули 19 їхніх попередників.

Порушників склали протоколи за статтею 204-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення "Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України".

Щодо дій 28-річного водія, який мав ознаки злочину за статтею 332 Кримінального кодексу України "Незаконне переправлення осіб через державний кордон України", прикордонники повідомили Берегівський районний відділ Національної поліції.

Також читайте: Закарпатського контрабандиста з "цигарковим дроном" затримали на території Румунії

Закарпатець планував незаконно доставити громадян до Угорщини через Тису, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW