З нагоди Дня фізичної культури і спорту у Кривому Розі нагородили тренерів та учителів фізкультуриЗ нагоди Дня фізичної культури і спорту у Кривому Розі відзначили нагородами тренерів та вчителів фізичної культури.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту виконкому Криворізької міської ради.

Зокрема, зазначається, що  за високі досягнення в спорті, професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в місті та з нагоди  Дня фізичної культури і спорту нагородили:         

нагрудним знаком «За заслуги перед містом» ІΙ ступеня:       

Губенка Віталія Анатолійовича - Заслуженого тренера України з таїландського боксу Муей Тай та кікбоксингу WAKO, тренера-викладача відділення кікбоксингу WAKO Комунального позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа №6» Криворізької міської ради;

Єфіменка Олександра Ігоровича - Заслуженого майстра спорту України з таїландського боксу Муей Тай, вихованця КПНЗ "ДЮСШ №6" КМР, переможеця ΙΙΙ Європейських ігор 2023 року у Краків-Малопольська (Респу.

нагрудними знаками «За заслуги перед містом» ІІІ ступеня:   

Токарчука Юрія Тимофійовича - Учителя фізичної культури      КГ №21 КМР;  

Чернявського Сергія Івановича - Методиста КПНЗ «Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді Інгулецького району» КМР.

Також співробітники криворізьких спортивних закладів та установ були відзначені почесними грамотами і грамотами виконкому Криворізької міської ради.

Уточнюється, що вручення нагород відбулось під час  прийому секретарем міської ради - в.о. Криворізького міського голови Юрієм Вілкулом фізкультурно-спортивного активу міста.   

Слідкуйте за новинами в Telegram. 

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook. 

Читайте нас на Google NewsAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW