За добу рятувальники ліквідували понад 20 пожеж на Миколаївщині: горіли сухостій, чагарники та сміттяПротягом доби вогнеборці ліквідували 23 пожежі на відкритих територіях Миколаївщини. Горіла суха трава, очерет, пожнивні залишки, чагарники та сміття в усіх районах області. 

Як зазначили у ДСНС, служба порятунку закликає громадян суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природних екосистемах.

"Перш за все, не слід випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці. Пам'ятайте, що спалювання сухостою може спричинити такі тяжкі наслідки, як загибель громадян, перекидання вогню на житлові, дачні, господарчі будинки та споруди, руйнування родючого шару ґрунту, загибель тварин, а також неконтрольоване поширення вогню, може призвести й до масштабних пожеж торфовищ та лісових масивів", - йдеться у повідомленні. 

Також у ДСНС додали, що як результат, на ліквідацію таких пожеж держава витрачає значні матеріально-технічні резерви, а за чинним законодавством, порушники правил пожежної безпеки нестимуть адміністративну та кримінальну відповідальність.

Нагадаємо, на Миколаївщині чоловік заплатить штраф в понад 3000 гривень за спалювання сухої трави.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW