Штрафом за вимагання грошей у підлеглого покарали на Донеччині офіцера НацгвардіїНа Донеччині майора НГУ Олександра Борисова визнали винним у хабарництві. Про це редакція 368.media дізналася з вироку Слов’янського суду за ч.1 ст.368 КК.

Майор Борисов був заступником командира стрілецького батальйону по роботі з особовим складом. У вересні цього року йому доповіли, що старшого солдата затримали у стані алкогольного сп’яніння. Огляд у медчастині виявив у крові військовослужбовця 2.17 проміле алкоголю. Акт обстеження передали офіцеру.

Борисов запропонував порушнику не притягати його до адміністративної відповідальності за ст. 172-20 КУпАП, що призведе до втрати додаткової винагороди за безпосередню участь у бойових діях в розмірі 100 тис. гривень.

Щоб цього не сталося за це потрібно було передати майору 30 тис. гривень. Старший солдат погодився, але зробив заяву про вимагання правоохоронцям.

Майора затримали при отриманні грошей. У суді він визнав провину. Корупціонера покарали штрафом у 68 тис. гривень. Його позбавили права обіймати посади у ЗСУ та інших військових формуваннях та правоохоронних органах України на один рік.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW