Громадяни рф мають у власності земельні ділянки, які знаходяться на Миколаївщині - їх намагаються конфіскуватиНа Миколаївщині прокуратура у судовому порядку намагається конфіскувати чотири земельні ділянки площею понад 30 гектарів, які опинилися у власності громадян рф.

Як повідомили у Миколаївській обласній прокуратурі, мова йде про ділянки  в межах Новобузької міської, Вільнозапорізької та Софіївської сільських територіальних громад Баштанського району.

Встановлено, що громадяни рф упродовж року після набуття права власності в порядку спадкування на земельні ділянки не відчужили їх та, надалі, передали в оренду суб’єктам господарювання, внаслідок чого отримували дохід на території України.

Попри порушення вимог земельного законодавства, уповноважений орган Держгеокадастру України, до повноважень якого, окрім іншого, віднесено обов’язок звернення до суду з позовами про конфіскацію таких земель, будь-яких заходів реагування не вжив.

Тому прокуратурі довелось звернутись до суду з позовами до громадян рф про примусову конфіскацію вказаних земельних ділянок на користь держави.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW