Повідомлено про підозру колаборантці, яка впроваджувала російські «стандарти освіти» на Харківщині, - ФОТОСлужба безпеки продовжує викривати зрадників і колаборантів на деокупованих територіях нашої країни та документує всі злочини окупантів.

Ще однією колаборанткою виявилася 34-річна мешканка Ізюмського району, яка під час тимчасової окупації російськими військами Харківської області добровільно співпрацювала з ворожою адміністрацією, повідомив речник Управління СБ України в Харківській області Владислав Абдула.

У липні минулого року зловмисниця прийняла пропозицію окупаційної влади та зайняла посаду виконуючої обов’язки директора у місцевому ліцеї. На цій посаді вона проводила збори з вчителями району та переводила навчальний заклад на російські стандарти освіти.

Повідомлено про підозру колаборантці, яка впроваджувала російські «стандарти освіти» на Харківщині, - ФОТО, фото-1

Під час зібрань з педагогічним колективом школи новоспечена директорка заявляла, що з вересня навчальний процес буде організовано відповідно до стандартів рф - російською мовою та за російськими підручниками.

Встановлено, що жінка пройшла курси перепідготовки кадрів освіти за російськими стандартами у місті Курськ та місті Бєлгород рф, щоб отримати відповіді знання, за якими вона планувала викладати у ліцеї при окупаційній владі.

Обіймаючи керівну посаду жінка допомагала країні-агресору впроваджувати російські стандарти освіти на Харківщині.

Наразі за матеріалами СБУ жінці повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність у формі впровадження стандартів освіти держави-агресора у закладах освіти).

Викриття колаборантки проводили співробітники СБУ Харківській області спільно зі слідчими Національної поліції за процесуального керівництва Ізюмської окружної прокуратури.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW