Зняти квартиру недорого у Харкові. Де можна орендувати житло за ціною до 5 тисяч гривень, - ФОТОАктуальні пропозиції оренди недорогих квартир у Харкові.

Недорогу квартиру можна зняти у різних районах міста. Однак потрібно враховувати, що від ціни оренди залежатимуть умови у житлі - від ремонту до наявності побутової техніки та меблів.

Редакція сайту 057 розповідає, де у Харкові можна орендувати житло за ціною до 5 тисяч гривень.

В районі станції метро "Академіка Павлова" можна орендувати однокімнатну квартиру з євроремонтом. Її загальна площа - 25 квадратних метрів. Для майбутніх жителів тут є всі необхідні меблі, а також посудомийна машина, електрочайник, холодильник, варильна панель, мікрохвильова піч, плита, пральна машина і бойлер. Ціна - 5 тисяч гривень.

Куди звертатись щодо житла: 095-047-38-99.

На Залютиному здається двокімнатна квартира з косметичним ремонтом. Її загальна площа - 46 квадратних метрів. Для майбутніх жителів тут є всі необхідні меблі, а також холодильник, праска і пральна машина. Ціна - 5 тисяч гривень.

Куди звертатись щодо житла: 096-141-08-61.

На Олексіївці можна орендувати однокімнатну квартиру з косметичним ремонтом. Її загальна площа - 32 квадратних метри. Для майбутніх жителів тут є всі необхідні меблі, а також електрочайник, холодильник, пральна машина, плита, духова шафа і мікрохвильова піч. Ціна - 2,5 тисячі гривень.

Куди звертатись щодо житла: 066-460-25-04.

В районі станції метро "Палац Спорту" здається двокімнатна квартира з косметичним ремонтом. Її загальна площа - 30 квадратних метрів. Для майбутніх жителів тут є всі необхідні меблі, а також холодильник, пральна машина, пилосос, плита і духова шафа. Ціна - 4 тисячі гривень і оплата за світло та воду.

Куди звертатись щодо житла: 066-701-69-65.

В районі станції метро "Центральний Ринок" можна орендувати однокімнатну квартиру з євроремонтом. Її загальна площа - 36 квадратних метрів. Для майбутніх жителів тут є всі необхідні меблі, а також холодильник, плита, пральна машина і телевізор. Ціна - 5 тисяч гривень і оплата за світло, воду та 50% тепла.

Куди звертатись щодо житла: 095-114-52-24.

В районі станції метро "Армійська" здається двокімнатна квартира з косметичним ремонтом. Її загальна площа - 47 квадратних метрів. Для майбутніх жителів тут є всі необхідні меблі, а також плита, холодильник, і пральна машина. Ціна - 4,5 тисячі гривень і оплата за світло.

Куди звертатись щодо житла: 066-629-80-91.

На Салтівці можна орендувати однокімнатну квартиру з косметичним ремонтом. Її загальна площа - 36 квадратних метрів. Для майбутніх жителів тут є всі необхідні меблі, а також плита, холодильник, пральна машина і праска. Ціна - 5 тисяч гривень і оплата за всі комунальні послуги.

Куди звертатись щодо житла: 096-027-53-77.

В районі станції метро "Студентська" здається двокімнатна квартира з косметичним ремонтом. Її загальна площа - 46 квадратних метрів. Для майбутніх жителів тут є всі необхідні меблі, а також пральна машина, кондиціонер, плита і холодильник. Ціна - 4 тисячі гривень.

Куди звертатись щодо житла: 066-636-23-71.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW