Переверте слух в Оксфорд Медікал Тернопіль!Лише з 20.09.23 р. по 20.10.23 р.
Консультація лікаря + Аудіометрія - 599 грн!!!

Надзвичайно важливо приділити увагу діагностиці слуху, якщо Ви помічаєте шум або дзвін вухах, погіршення розбірливості мови, часто перепитуєте співрозмовник, у таких випадках потрібно звернутися до лікаря. У профілактичних цілях рекомендовано проходити аудіометрію раз на рік.

Аудіометрія – це процедура, за допомогою якої лікар вимірює гостроту слуху.

Проведення аудіометрії здійснюється за допомогою спеціального обладнання у приміщенні з шумоізоляцією. У процесі обстеження лікар визначає сприйняття пацієнтом звуків різної тональності та частоти.

ПРИЧИНИ ЗНИЖЕННЯ СЛУХУ

До причин, що сприяють зниженню слуху і розвитку приглухуватості відносять:

  • спадкові та інфекційні захворювання;
  • зміни з віком;
  • травми голови чи вух;
  • навантаження шумом більше 90 децибелів;
  • розрив (перфорація) барабанної перетинки;
  • сіркові пробки;
  • медикаментозні засоби (інтоксикація).

Порушення слуху дуже рідко відбувається раптово. Переважно такий процес буває поступовим, а ознаки захворювання розвиваються впродовж декількох місяців, чи навіть років.

ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ПРИГЛУХУВАТОСТІ

Якщо ви чи ваші близькі почали помічати в себе проблеми зі слухом, варто негайно звернутися до кваліфікованого лікаря-отоларинголога, адже такі проблеми не проходять самі по собі. Лікар відділення отоларингології МЦ «Оксфорд Медікал Тернопіль» насамперед перевірить слух за допомогою аудіометрії, а також проведе детальне обстеження організму, що допоможе встановити початкову причину зниження слуху.

Дозвольте собі почути всі звуки навколишнього світу – звертайтеся в МЦ «Оксфорд Медікал Тернопіль» за телефонами: (0352) 52-52-52, (068) 752-52-52.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW