На Житомирщині відбулася нарада щодо подальшого посилення захисту об’єктів критичної інфраструктури області від терористичних ударів російських окупантівГолова Житомирської ОВА Віталій Бунечко провів нараду щодо подальшого посилення захисту об’єктів критичної інфраструктури Житомирщини від терористичних ударів російських окупантів.

Про це він повідомив на сторінках своїх соціальних мереж.

Напередодні зими забезпечення належного рівня усіх складових захисту таких об’єктів – інженерного, фізичного, протиповітряного – є одним з найголовніших пріоритетів.

«Всі ми знаємо на досвіді минулої зими, чого намагається досягти ворог. Тоді ми продемонстрували здатність разом вирішувати надскладні завдання в екстремальних умовах. Тож зараз маємо зробити все можливе, щоб мінімізувати можливі негативні наслідки повітряних атак на критичну інфраструктуру області»,- зауважив Віталій Бунечко.

За словами очільника області, під час наради актуалізували поточні потреби в техніці, будівельних матеріалах, максимально скоротили терміни виконання робіт та створили робочу групу для обміну інформацією та координації дій в режимі 24/7.

Також голова ОВА акцентував, що кожен із залучених до захисту розуміє свою відповідальність та має прикласти максимум зусиль, щоб досягти результати у встановлені строки.

На Житомирщині відбулася нарада щодо подальшого посилення захисту об’єктів критичної інфраструктури області від терористичних ударів росій..., фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW