“Дихай, Дніпропетровщино” - у Кривому Розі презентували додаток якості повітря, - ФОТОВчора, 7 вересня, у Кривому Розі презентували додаток якості повітря "Дихай, Дніпропетровщино!". Це унікальна розробка, над якою працювала величезна команда! 

Про це повідомляється на сторінці ГО "Досить труїти Кривий Ріг".

"Ми об’єднали навколо нашої ідеї науковців, програмістів, дизайнерів, SEO спеціалістів та активну громадськість. Майже рік кропіткої праці, щоб створити якісний продукт, який підкорить користувачів як зручністю користування, так і практичною користю" - зазначили в ДТКР.

Чим відрізняється цей додаток від інших? По-перше, відсутністю незрозумілих пересічному громадянину цифр: він відразу показує кольором якість повітря - сприятлива, незадовільна, всього 6 категорій. А також надає рекомендації, як діяти за різного стану повітря та в разі його критичного погіршення: іноді варто зачинити вікно та не виводити на прогулянку маленьких діток, а в досить критичних випадках і дорослому з достатньо непоганим станом здоров’я варто відкласти прогулянку. По-друге, це наявність ALARM сповіщення, яке надійде вам на телефон при зміні якості повітря в гіршу сторону. По-третє, дані, які отримує додаток, оновлюються кожні 20хв., вони надходять від спеціальних станцій громадського моніторингу. Тобто показники реальні вже тут і зараз, а не є результатом моделювання чи розповідають про стан повітря тиждень тому, як у інших додатків, навіть міжнародних.

Завантажити додаток можна за посиланнями:

Appstore https://apps.apple.com/.../%D0%B4%D0%B8%D1.../id6464080709

Android https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dykhai.ua

Слідкуйте за новинами в Telegram. 

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook. 

Читайте нас на Google NewsAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW