МЗС України вимагає від Китаю пояснень через візит китайських блогерів до окупованого МаріуполяВчора, 7 вересня, стало відомо, що в тимчасово окупований Маріуполь із Китаю приїхала делегація блогерів та медійників. Більш того співачка Ван-Фан наважилася виконати радянську пісню «Катюша» на руїнах драмтеатру в Маріуполі. На цю подію вже відреагував речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко і назвав такий «виступ» прикладом повної моральної деградації.

"За наявною інформацією, до тимчасово окупованого міста прибула група китайських блогерів. Їхній приїзд є незаконним. Він грубо порушує законодавство України, яке регулює перетин державного кордону іноземцями", - написав він у Facebook.

Олег Ніколенко  наголосив, що Україна поважає територіальну цілісність Китаю і очікує від китайської сторони пояснень мети перебування китайських громадян в Маріуполі, а також шляху їхнього потрапляння до тимчасово окупованого українського міста.

Він також повідомив, що МЗС України ініціює заборону в‘їзду до України для всіх цих китайських «гастролерів».

Читайте також: Співачка з Китаю цинічно заспівала радянську "Катюшу" на руїнах Маріупольського драмтеатру, - ВІДЕОAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW