"Перевіряють і підказують за кого голосувати": Федоров розповів, як проходять псевдовибори на окупованих територіяхНа тимчасово окупованих територіях Запорізької області вже дев’ятий день тривають псевдовибори. Члени "виборчих дільниць" у супроводі озброєних людей проводять поквартирний обхід та говорять, як правильно "голосувати".

Про це в ефірі національного телемарафону новин розповів мер Мелітополя Іван Федоров.

"Вже дев’ятий день тривають псевдовибори на тимчасово окупованій території. На території міст, які знаходяться в максимальній близькості до лінії фронту, ворог обходив будинки та квартири, і змушував мешканців взяти участь у голосуванні. Група людей з якоюсь урною, бюлетенями, в супроводі двох озброєних людей стукали в квартири і будинки та змушували “голосувати”. Жодного таємного “голосування” не відбулося. Перевіряють, за кого ставити галочки в “бюлетенях” та підказували, як треба ставити галочки. Туди, де не відкривали двері, приходили знову. Якщо на другий-третій раз двері не відкривались, то дані передавали в комендатуру", - розказав мер Мелітополя.

Сьогодні на окупованих територіях оголошено вихідний. На думку Федорова, це зроблено аби легше було загнати на виборчі дільниці.

Раніше 061 повідомляв, що в Оріхові під завалами будинку виявили тіло жінки.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW