Чернівці готуються до зими: де бригада замінює старі труби тепломережіЧернівчани матимуть тепло в домівках завдяки новим тепломережам.

У Чернівцях завершують замінювати аварійні ділянки тепломережі, адже інфраструктура має відповідати сучасним вимогам.

Про це повідомляє Чернівціобленерго.

Станом на сьогодні завершено роботи на дев’яти ключових локаціях. Прокладено понад 1 600 метрів нових труб різного діаметру. Наразі бригада працює на вулицях Хотинській та Воробкевича. Також планують замінити ще 320 метрів мережі.

Отримуйте новини на ваш телефон, підпишіться на наш Telegram

На Воробкевича труби знаходились у критичному стані. Це магістраль діаметром 530мм, яка відповідає за постачання теплоносія до верхньої частини Південно-Кільцевої та інших об'єктів, які включають понад 150 багатоповерхових будівель.

Тому старі труби демонтували, а за кілька днів розпочнуть прокладати нові, попередньо ізольовані. Роботи ведуться ретельно, щоб забезпечити надійне та довговічне обслуговування, адже важливо покращувати структурні елементи тепломережі.

Фахівці також попереджають, що з 11 вересня почнуть заповнювати мережу холодним теплоносієм. Якщо помітили виток у будинку, необхідно відразу звернутися до свого управителя. Але в разі витоку на вулиці радять зателефонувати 15-80.

Читайте також:

  • Чи мають буковинці готуватися до осінніх-зимових блекаутів
  • Генератор - це не просто велика батарейка: як Чернівці готові до опалювального сезону


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW