У Полтаві провели у останню путь воїна 4-ї танкової бригади Андрія Ширшова8-го вересня у Свято-Успенському кафедральному соборі Полтави прощаються із захисником України Андрієм Ширшовим. Провести воїна у останню путь приходять рідні та близькі. Урочисту панахиду звершують священики Православної церкви України.

Андрій Сергійович Ширшов, головний сержант, народився 11 травня 1980 року. Мешкав у Полтаві. Став на захист України 15 листопада 2022 року у лавах 4-ї Окремої танкової бригади імені гетьмана Івана Виговського. 7-го січня 2023, виконуючого бойове завдання, отримав поранення внаслідок ворожого обстрілу. Тривалий час лікувався після отриманого поранення. 2-го вересня 2023-го року помер у шпиталі у місті Харків.

-Ми сьогодні зібралися, щоб подякувати воїну Андрію за його особистий подвиг, за його життєвий шлях і за його власну перемогу. Тому що кожен воїн, який мав у собі сили і зусилля піти на фронт і побувати у пеклі і захищати власну Батьківщину – такий воїн вже переможець! Він переміг у собі страх, переміг у собі біль, для того, щоб послужити іншим, щоб захистити свою країну! – говорить священик під час прощання із військовим.

Після урочистої панахиди рідні та близькі кладуть останні квіти до ніг Героя.

Вічна Слава захиснику України! Вічна йому пам'ять!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW