Заняття з домедичної підготовки відбулись у Конотопському районному відділі поліціїЗаняття з домедичної підготовки відбулись у Конотопському районному відділі поліції, фото-1

На сьогоднішній день вміння правильно надати домедичну допомогу необхідне кожному правоохоронцю. Поліцейські на постійній основі вдосконалюють свої знання в цій сфері, оскільки відпрацьовані навички надання допомоги рятують життя постраждалим.

Сьогодні працівники роти поліції особливого призначення ГУНП в Сумській області провели заняття з надання домедичної допомоги для Конотопських правоохоронців.

Спецпризначенці показали різні види аптечок та розказали про призначення складових елементів. Особливу увагу приділили вмінню вчасно зупинити кровотечу, адже це може врятувати людині кінцівку або навіть життя. Також, продемонстрували особовому складу види транспортування постраждалого в залежності від отриманих травм.

Наприкінці заняття працівники Конотопського районного відділу поліції мали змогу відпрацювати на практиці накладання кровоспинного турнікету, тиснучої пов’язки та проведення тампонади рани.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW