Комунальники Покровська підтримують аварійні дороги в проїзному станіПокровська МВА продовжує докладати зусиль, щоб забезпечити проїзд автотранспорту на всіх аварійних ділянках автошляхів громади. Безпосередньо, це стосується усіх доріг, у тому числі й аварійних. Одна з таких – вулиця Шмідта, частина якої потребує ремонту.

Комунальники Покровська підтримують аварійні дороги в проїзному стані, фото-1

За словами заступника начальника Покровської МВА Олексія Стебеля, вулиця Шмідта та вулиця Шосейна – в переліку об`єктів, які будуть відремонтовані за державні кошти. І поки громада чекає виділення фінансування та погодження усієї технічної документації, власними силами підтримують дороги в проїзному стані.

Комунальники Покровська підтримують аварійні дороги в проїзному стані, фото-2

«За літо ми накопичили понад 1000 тонн доменного шлаку для відсипання та планування цих двох аварійних ділянок. Вже приступили до виконання робіт задля того, щоб не доставляти незручностей мешканцям та гостям нашої громади», - розповів Олексій Стебель.

Комунальники Покровська підтримують аварійні дороги в проїзному стані, фото-3

Сьогодні на Шмідта працює важка техніка. Роботи виконують фахівці КП «БКП».

Комунальники Покровська підтримують аварійні дороги в проїзному стані, фото-4

Виконання робіт особисто контролюють заступник начальника Покровської МВА разом із директором комунального підприємства Аліком Тумасовим.

Комунальники Покровська підтримують аварійні дороги в проїзному стані, фото-5

«Лише на цю ділянку ми вже використали понад 200 тонн шлаку. Залучено 5 одиниць спецтехніки, за допомогою якої комунальники відсипають та планують дорогу. Працюватимемо до тих пір, поки не зробимо її зручною для пересування», - додав Алік ТумасовAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW