Українка випадково орендувала за кордоном квартиру ПутінаЯкі лише дизайнерські рішення не вигадують власнки помешкань. Так, українка на ім’я Ірена під час свого робочого візиту в Осло випадково орендувала квартиру у фаната Путіна.

Про це розповідає Obozrevatel.

Жінка орендувала квартиру в центрі столиці Норвегії. Знайшла її на одній з популярних платформ з пошуку житла. На світлинах, які повинні були ілюструвати стан житла, все виглядало “цивільно”. Проте коли жінка потрапила всередину помешкання, все виявилося зовсім інакше.

В квартирі вона знайшла на підвіконні статуетку Леніна та інші “атрибути РФ”.

Українка випадково орендувала за кордоном квартиру Путіна (ФОТО), фото-1

"Заселилася пізно ввечері, і яке ж було моє здивування, коли я розстелила ліжко, а там постіль з матрьошками. Вранці, заваривши каву та відкривши штори у вітальні, я побачила... Леніна, який дивився на мене з підвіконня у своїй бронзовій скульптурі", – розповіла жінка.

Українка випадково орендувала за кордоном квартиру Путіна (ФОТО), фото-2

На повідомлення шокованої орендарки власник зухвало не відповідав, що здалося українці дивним і неповажним.

"Напевно, вважав моє питання некоректним, чи що. Але здавати житло з традиційними атрибутами Росії вважаю не лише неправильним, і не тому, що я українка, а тому, що пропагувати культуру агресора, який 1,5 року веде війну в центрі Європи, є неприпустимим", – висловилася Ірена.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW