8 вересня - яке свято сьогодні: якою буде погодаЩороку 8 вересня християнський світ згадує та вшановує день народження Пресвятої 

Діви Марії, відоме також як Різдво Богородиці чи Друга Пречиста. 

У цей день згадуємо, як почалась історія зі спасінням людства. У Біблії можна простежити родину Марії - її мати, свята Анна, походила з престижного священицького роду, тоді як її батько Йоаким був представником Юдової царської лінії.

8 вересня вибрано для відзначення Різдва Пресвятої Богородиці в Західних і більшій частині Східних християнських церков. Хоча церкви не відзначають земні народження святих, тут винятком є Різдво Діви Марії та Іоанна Хрестителя - двоє земні і небесні їх народження святкують віряни по всьому світу.

У Євангелії мало інформації про Діву Марію. Святий Матвій зробив перше згадування про неї як матері Спасителя. Відома дата її народження основана на апокрифічних текстах, зокрема у Протоєвангелії Якова, де зазначені її батьки - Йоаким та Анна, які були благочестивими євреями.

Точні дані про дату та місце її народження відсутні, але загальноприйнято, що вона народилася в домі своїх батьків, розташованому на сході Єрусалима.

Це давнє свято, відоме як одне з Богородичних свят. Про нього також згадували такі святі, як Іван Золотоустий, Прокл, Епіфан, Августин, Роман Сладкопівець. 

Є історичні звіти, що свята Єлена, мати імператора Костянтина, наказала побудувати в Єрусалимі церкву присвячену народженню Пресвятої Богородиці в 4 столітті. Це свято згадує папа Геласія у 5 столітті.

Народження Діви Марії є дивом, оскільки її батьки були бездітними. У єврейських традиціях безпліддя вважалось божественною карою за гріхи та суспільним ганебством. Йоаким та Анна постійно благали бога про дитину, а її народження їм пророкували в під кінець їх життя. Ангел сказав, що вони мають назвати дитину Марією, як вони й зробили. 

Прикмети на сьогодні:

  • Яка погода буде в цей день. такою буде осінь.
  • Зима буде суворою, якщо на цибулі буде багато лушпиння.
  • Дощова та вітряна погода, якщо світанок або захід сонця буде яскраво-червоним.
  • Якщо на траві іній - це до негоди.
  • А до тепла якщо павутина багато на деревах.
  • Чекайте похолодань якщо птахи низько летять до теплих країв.


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW