На Житомирщині рятувальники навчають підростаюче покоління безпечній поведінці7 вересня фахівці ДСНС провели для дітей Звягельського ліцею №11 урок «Зробимо життя безпечним!».

Про це інформує Головне управління ДСНС України у Житомирській області.

Захід відбувався у Класі безпеки закладу, а помічником у його проведенні став популярний персонаж сучасності — “Пес Патрон”.

В першу чергу надзвичайники зосередили увагу на правилах поводження з вибухонебезпечними предметами та розпізнаванню боєприпасів за зовнішніми ознаками. Дітям пояснювали, де найімовірніше їх можна зустріти та як в такому випадку поводитися.

Крім того, дітвора засвоювала основні причини, з яких можуть виникнути пожежі — це і дитячі пустощі з вогнем, залишені ввімкнуті електроприлади, та несправність пічного опалення.

Діти повторили, а деякі і дізналися, що не можна брати сірники до рук, включати декілька електроприладів в одну розетку, користуватися ліфтом під час пожежі та інше.

У роботі співробітники Служби порятунку «101» використовували пізнавальні матеріали, розроблені ДСНС спільно з UNICEF Ukraine.

Головне управління ДСНС України у Житомирській областіAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW