"Безсмертні імена": у Львові відкриють виставку робіт митців, які пішли на фронт10 вересня о 19:00 у Центрі архітектури, дизайну та урбаністики «Порохова вежа» відкриють виставку «Безсмертні імена». На ній представлять понад 30 робіт митців, які після повномасштабного вторгнення стали бійцями.

Про це повідомляє Львівська міськрада.

«Війна торкнулась особисто кожного і кожної. Все перевернулось з ніг на голову. В один момент наше життя кардинально змінилося і ми не знаємо, чи повернеться все до звичного для нас ритму.

«Безсмертні імена» – це виставковий проєкт, завдяки якому ми хочемо записати (в прямому і переносному сенсі) імена людей в історію. На виставці ви зможете оглянути роботи Артура Столярука та Романа Хруща, а також ознайомитися із творчістю Олега Христенка, митців, які після повномасштабного вторгнення стали бійцями, захищають наші життя, кордони та культуру. На жаль, Олег загинув, захищаючи Україну. Ми хочемо, щоб кожен із нас знав якомога більше безсмертних імен», – розповідають організатори.

Виставка складатиметься з понад 30 робіт – графіка, живопис та арт-інсталяція з використанням технології доповненої реальності.

В майбутньому проєкт буде розширювати список залучених мисткинь та митців.

Виставку можна буде оглянути з 10 вересня до 24 вересня в Пороховій вежі, всі дні (окрім понеділка) з 12:00 до 20:00.

Читайте також: У Львові відкрили простір для дітей STEAM space зі школою дронів, - ФОТО.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW