Банки намагаються забрати кошти, які держава платить ВПОБанки намагаються забрати кошти, які держава платить переселенцям. Останнім часом почастішали скарги на те, що банки звертають стягнення на кошти, які внутрішні переселенці отримують як допомогу на проживання. 

Про це повідомляє віце-прем'єр-міністр міністр з питань реінтеграції Ірина Верещук.

"Як профільний міністр з питань ВПО вважаю несправедливим, що банки намагаються забрати кошти, які держава платить переселенцям. Бо ці люди залишилися без домівки та майна. У багатьох немає роботи. Розумію, що переселенець може бути винен банку гроші. Але, комерційне кредитування має свої ризики, які є частиною банківського бізнесу. Допомога переселенцям платиться не для того, щоб ці гроші забирали собі банки. Ідея в тому, щоб допомогти людині вижити протягом якогось часу. А не в тому, щоб банки вирішували свої проблеми за рахунок цих грошей. Для цього у банків є акціонери", - додає Ірина Верещук. 

У Верховній Раді вже декілька місяців перебуває урядовий законопроєкт №9065, який забороняє звернення стягнення на кошти, які отримуються як допомога на проживання ВПО.

Також вона додала, що звертається до народних депутатів з проханням підтримати законопроєкт. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW