ЗСУ звільнили нові території під БахмутомМинулої доби бійці Сил оборони штурмовими діями витіснили російських окупантів з кількох позицій південніше Бахмута та закріплюються на досягнутих рубежах.

Паралельно російські окупанти безуспішно атакували біля Оріхово-Василівки (північніше Бахмута) і завдали авіаційні удари по районам Хромового, Іванівського, Кліщіївки та Північного.

А від артилерійських та мінометних обстрілів загарбників постраждали більше двадцяти населених пунктів, в тому числі, Оріхово-Василівка, Біла Гора, Іванівське, Богданівка, Кліщіївка, Нью-Йорк, Північне.

Про це в ранішньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

Авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і воєнний експерт «DeepState» підтвердив слова ГШ ЗСУ про наше просування південніше Бахмута.

Дивись для порівняння скріншоти його карти станом на початок і кінець шостого серпня; на останньому ми умовно позначили синьою стрілочкою звільнену територію південніше Кліщіївки. До речі, як для Бахмутського напрямку, де велика щільність військ і позицій, вона досить велика.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW