Будуть судити чиновницю, яка працює на окупантів та роздає російські пенсії в МаріуполіКолишній працівниці Пенсійного фонду в Маріуполі заочно повідомили про підозру. Жінці висунули звинувачення  у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України). 

Про це повідомляє пресслужба прокуратури.

За даними слідства, у червні 2022 року, після того, як війська держави-агресора розбомбили та захопили м. Маріуполь, окупаційна влада почала формувати злочинні органи влади. Окупанти запропонували головному спеціалісту відділу обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду України в Донецькій області, яка 17 років пропрацювала на державній службі, піти на співпрацю із ними. Жінка погодилась і обійняла посаду так званого заступника начальника "управління ПФ днр у совєтському районі м. Макіївки», повноваження якого розповсюджувалися на територію Кальміуського району м. Маріуполя.

Будуть судити чиновницю, яка працює на окупантів та роздає російські пенсії в Маріуполі, фото-1

Отримавши бажану посаду, ексдержслужбовиця розпочала підбирати кадри з числа затятих прихильників російської ідеології. Крім того, робила поквартирний обхід пенсіонерів та збирала їх персональні дані, які у подальшому передавала в окупаційну адміністрацію. 

Вже через півроку жінка очолила «клієнтську службу в Іллічівському районі м. Маріуполя Відділення Фонду пенсійного та соціального страхування рф по днр». На цій посаді підозрювана бере участь у нарадах й інших засіданнях, а також виступає у ЗМІ задля популяризації і підтримки дій рф.

Наразі вона переховується від слідства на тимчасово окупованій території, прислужуючи державі-агресору, тож її оголошено у розшук. Жінці загрожує ув’язнення на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10 до 15 років, з конфіскацією майна або без такої.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTubeAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW