2 мільйони євро для відновлення Чернігівщини – від латвійських партнерівСьогодні, 7 вересня, у Чернігові Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) було оголошено про старт проекту «Латвія для Чернігова: Відновлення соціальної інфраструктури». Наша область є однією з найбільш пошкоджених внаслідок повномасштабного вторгнення, тому внесок дружньої Латвії у розмірі 2 млн євро стане вагомим кроком на шляху до відновлення.

За підрахунками ПРООН, з початку повномасштабної військової агресії росії майже 10 відсотків інфраструктури Чернігівської області було знищено або пошкоджено. Більш ніж 300 об’єктів соціальної інфраструктури (школи, садочки, культурні установи, лікарні) потребують відновлення.

Кошти, виділені Латвією, буде використано, щоб відновити як мінімум 5 медичних та освітніх об’єктів. Проект втілюватимуть за принципом «Build Back Better», тобто відбудовані споруди будуть кращими за їхніх попередників. Відновлення повністю відповідатиме стандартам доступності та безпеки.

Голова Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус:

«Хочу подякувати пану послу за те, що він з першого дня повномасштабного вторгення був на контакті і одним з перших приїхав на Чернігівщину. Латвія одною з перших підставила своє плече нашій області. Також дякую пану Христофоросу Політісу за те, що ПРООН допомагає відновлювати Чернігівщину сьогодні. Сьогодні ми бачимо синергію Латвії, ПРОООН, держави, і я впевнений, що ця синергія дозволить зробити ще багато чого з відновлення нашої Чернігівщини.

Надзвичайний та Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Ілгварс Клява

«Це не перший крок, це один з кроків нашої співпраці з Чернігівською областю і ми раді посприяти нашими ресурсами відновленню та відбудові інфраструктури області та міста Чернігова. Я дуже радий бачити швидке відновлення області: розбиті вулиці, споруди та мости реконструюються після колосальних пошкоджень, завданих російським агресором. І Латвія щаслива сприяти цьому процесу»

Заступник Постійного представника ПРООН в Україні Христофорос Політіс:

«Завдяки внеску Латвії ми можемо оперативно вирішувати критичні потреби Чернігівщини. Разом ми подбаємо про те, щоб місцеві громади відновили доступ до життєво важливих послуг, що сприятиме відновленню соціальної інфраструктури та зміцненню стійкості регіону».

Ольга Мелашенко
Чернігівська Медіа Група


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW