7 способів зберегти хорошу пам'ять: що робити, щоб нічого не забуватиГарна пам'ять - мрія кожного, проте мало хто хоче докладати до цього зусиль. Мозок, як і будь-який інший орган людини, потребує турботи про себе.

У тому разі, якщо людина абсолютно не розвиває свій мозок, з плином часу він починає працювати гірше, і пам'ять погіршується в тому числі. Але можна допомагати своєму організму і мозку зберігати продуктивність довше.

Як зберегти пам'ять

Ігри

Дуже важливо тренувати пам'ять, робити це можна іграми, а саме - шахами, шашками, Брідж. Ці ігри вимагають аналітики, продумування і мисленнєвого процесу, які тренують наш мозок.

Фізичні вправи

На пам'ять може вплинути навіть простий перехід від малорухливого способу життя до легкої зарядки чи прогулянки в парку. З віком стає зрозуміло, що фізична активність допомагає зберегти не тільки тіло, а й пам'ять.

Уява

Для того, щоб тренувати пам'ять і запам'ятовувати складні деталі або інформацію, варто спробувати малювати в уяві про неї всілякі образи й запам'ятовувати все за їхньою допомогою.

Денний сон

Денний сон - це важлива регенерація і перенавантаження мозку, особливо - у важкі дні. Короткочасний денний сон дає змогу мозку витрачати сили розмірено.

Виставки та музеї

Експерти стверджують, що спроби в деталях запам'ятати невідомі картини також з часом добре тренують пам'ять і наповнюють мозок.

Читання

Художня література тренує пам'ять краще за науково-популярну, оскільки вимагає запам'ятовування сюжетних ліній, персонажів і нескінченної кількості деталей.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW